Deco Online Turkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

launcherden oyuna giriyorum ama girdikten sonra.... yardım !!!!!!!!!!!!

2 posters

launcherden oyuna giriyorum ama girdikten sonra.... yardım !!!!!!!!!!!! Empty launcherden oyuna giriyorum ama girdikten sonra.... yardım !!!!!!!!!!!!

Mesaj tarafından shannara Ptsi Ağus. 31, 2009 11:48 am

launcherden oyuna giriyorum girdikten sonra ID ve şifremi yazıyorum confirm diyorum ama hiç bişe olmuyor Question Question Question

shannara

Rep :
launcherden oyuna giriyorum ama girdikten sonra.... yardım !!!!!!!!!!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100launcherden oyuna giriyorum ama girdikten sonra.... yardım !!!!!!!!!!!! Right_bar_bleue

launcherden oyuna giriyorum ama girdikten sonra.... yardım !!!!!!!!!!!! Empty ???

Mesaj tarafından Sniper C.tesi Eyl. 05, 2009 2:28 pm

Evet banada ole oluyor bugün oyunda bakim falan mi oluyo acaba sabah ch1 e girmiyodu simdi oyuna hic girmiyo bi cvp ??

Sniper
Misafir

launcherden oyuna giriyorum ama girdikten sonra.... yardım !!!!!!!!!!!! Empty Sniper

Mesaj tarafından Sniper Paz Eyl. 06, 2009 11:52 am

Allah aşkına bi yardım edin çıldırıcam 1.5 gun oldu oyun açiliyor id ve şifremi yaziyorum fakat unlem (!) işareti çıkıyor bir yardim edin cıldırmak uzereym 29k famede kaldm Very Happy

Sniper
Misafir

launcherden oyuna giriyorum ama girdikten sonra.... yardım !!!!!!!!!!!! Empty Geri: launcherden oyuna giriyorum ama girdikten sonra.... yardım !!!!!!!!!!!!

Mesaj tarafından kara2korsan Ptsi Eyl. 07, 2009 1:37 pm

beyler oyun bi haftadır böle kimse giremio GMlerin hatası
kara2korsan
kara2korsan

Rep :
launcherden oyuna giriyorum ama girdikten sonra.... yardım !!!!!!!!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100launcherden oyuna giriyorum ama girdikten sonra.... yardım !!!!!!!!!!!! Right_bar_bleue

- Similar topics